Untitled Document
Untitled Document
Hem | Om färetaget | Kontakta oss | Serviceställen/Installatörer | Kunder | VD har ordet | Trasig hårddisk
   
    VD
Jörgen Dernbrant
E-post: jorgen@assistkedjan.se
Administrativ Chef
Håkan Johansson
Tel: 0911-21 14 50
Ekonomi & marknad
Lena Forsman
Tel: 0911-21 14 50
E-post: lena@assistkedjan.se

   
    Fakturering & reskontra
Åsa Åström
Telefon: 0911-21 14 50
E-post: asa@assistinstallation.se
Key Account Manager
Ola Petersson
Telefon: 035-21 14 55
E-post: ola@assistkedjan.se
Utvecklingsansvarig
Seppo Tanskanen
Telefon: 0911-21 14 50
E-post: seppo@assistkedjan.se

   
    IT-Chef
Thomas Sandlund
Telefon: 0911-21 14 50
E-post: thomas@assistinstallation.se
Systemutvecklare
Robert Karlsson
Telefon: 0911-21 14 50
E-post: robert@assistinstallation.se
Systemutvecklare
Simon Vincent
Telefon: 0911-21 14 50
E-post: simon@assistinstallation.se

 

Assistkedjan
A Workshop AB
Roxviksgatan 8
582 73 Linkäping
info@assistkedjan.se
Säker du en rikstäckande installationspartner? CONDICO PARTNER AB © ETTnoll Design 2019